RAUMAN KAUPUNKI
Kanalinranta 3,  26100 Rauma

Yhteyshenkilöt:

Sirpa Liukkonen, rekisterin pääkäyttäjä
Puh. 02 834 3014
sirpa.liukkonen@rauma.fi

Nina Nordman, isännöintitoimisto
Puh. 02 834 3669
nina.nordman@rauma.fi

Palvelupiste Pyyrman
Puh. 02 834 5000
palvelupiste@rauma.fi


RAUMANMEREN KIINTEISTÖVÄLITYS OY
Koulukatu 7, 26100 Rauma

Yhteyshenkilö:

Leino Linda
Puh. 050 5691 732
linda.leino@raumanmerenkv.fi

Asunnot: Ei vapaita tässä järjestelmässä.

KANALIKAUPUNGIN ASUNNOT OY LKV
Järvikatu 7,  26200 Rauma

Yhteyshenkilö:

Nina Suvanto
Puh. 044 970 2456
nina.suvanto@kanalikaupunki.fi

Asunnot: Ei vapaita tässä järjestelmässä.

SP-KOTI RAUMA / VÄLITYSTALO OY
Kauppakatu 2 ja Porintie 4, 26100 Rauma

Yhteyshenkilö:

Mikko Okkonen
Puh.  040 595 9088
mikko.okkonen@spkoti.fi

Asunnot: Ei vapaita tässä järjestelmässä.

ASUNTOKAUPPA FAJANSSI
Savilankatu 6,  26100 Rauma

Yhteyshenkilö:

Laura Kuusinen
Puh.  046 617 1832
laura.kuusinen@fajanssi.fi

Asunnot: Ei vapaita tässä järjestelmässä.

REALIA ISÄNNÖINTI OY
Eteläkatu 1,  26100 Rauma

Yhteyshenkilö:

Lauri Sillanpää
Puh.  020 780 2240
rauma.isp@realia.fi

Asunnot: Ei vapaita tässä järjestelmässä.
 


PALVELUN TARJOAA
RAUMAN KAUPUNKI